Kochani!

Chcemy podzielić się z Wami informacją nt. książki, którą Pan pozwolił nam wydać. To „Małe początki“ Founta Shultsa — zbiór 31 rozważań przeznaczonych na każdy dzień grudnia, opartych na Ewangelii Łukasza 1&2.

Fount Shults to nasz drogi przyjaciel, który jest niezwykłym Bożym człowiekiem. Kocha Jezusa z całego serca i wiernie Mu służy od wielu lat. Pan obdarował go wyjątkowym darem nauczania i zgłębiania Jego Słowa. Jest osobą bardzo wrażliwą i otwartą na Ducha Świętego i jednocześnie dogłębnie zna języki hebrajski i grecki, co pozwala mu na wydobywanie skarbów, które Pan ukrył w swoim Słowie.

Zdajemy sobie sprawę, że Święta Bożego Narodzenia przybrały bardzo komercyjną  otoczkę i modlimy się, aby ta książka pomogła nam codziennie zatrzymać się choć na kilka minut i zwrócić uwagę na to, co Ojciec chciał  powiedzieć poprzez ofiarowanie swojego Syna. Jego przekaz jest ukryty
w
okolicznościach poczęcia, narodzenia i pierwszych dni życia Jezusa na ziemi.

Autor kieruje swoje myśli i sugestie do pojedynczych osób, ale także
do grup domowych, grup modlitewnych oraz małych społeczności, które mogą
wykorzystać je podczas swoich spotkań jako tematy do dyskusji i modlitwy.

Książka zawiera piękne ilustracje. Ponadto w każdym rozważaniu jest miejsce na własne przemyślenia/notatki – może więc być wspaniałym prezentem dla bliskich, nawet tych, którzy jeszcze nie znają Pana osobiście.

KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ FRAGMENT KSIĄŻKI

Całą pracę nad książką  (tłumaczenie, edycję, skład, projekt okładki) wykonałyśmy wolontaryjnie, a Pan poprzez szczodre serce pewnego drogiego nam człowieka, (któremu bardzo dziękujemy :)), zapewnił pieniążki na druk.

Jeżeli sam zostałeś w jakiś sposób pobłogosławiony przez Służbę Odnawiania Fundamentów, a dzisiaj chciałbyś pobłogosławić, to zachęcamy Cię do kupna tej książki, gdyż 100% dochodu z książki jest przeznaczony właśnie na nią.

KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ WIĘCEJ NA TEMAT "MAŁYCH POCZĄTKÓW"

Dziękujemy i serdecznie błogosławimy każdego z Was,

Agnieszka, Ania i Asia :)
 

Make a free website with Yola