NOWA KSIĄŻKA i MP3 !!!


Peter and Kathy Johnson

"NA RATUNEK SEKSUALNOŚCI"

Nadzieja na seksualne uleczenie i spełnienie


oraz


Anna Rutkowska
"ODNOWIENIE SEKSUALNOŚCI" MP3Zestaw zawiera książkę "Na ratunek seksualności", "Zeszyt do posługi/ samoposługi"
oraz płytkę MP3 "Odnowienie seksualności". (32 zł)


„Na ratunek seksualności“ to książka zainspirowana pragnieniem przekazania naszym własnym dzieciom zdrowych wartości na temat seksu. Ich pokolenie, zarówno jak i nasze, jest pod ogromnym atakiem w dziedzinie seksualności. Ten atak jest silniejszy niż kiedykolwiek dotąd w historii. Statystyki bezwzględnie pokazują nam, że w pierwszych klasach szkoły średniej około 50% nastolatków zaczyna aktywność seksualną z wieloma partnerami. Młodzież, bardziej niż jakakolwiek grupa społeczna, cierpi z powodu chorób przenoszonych drogą płciową. Seksualne uzależnienia, takie jak pornografia, stanowią ogromny problem zarówno dla chłopców, jak i dziewczyn. Młodzi ludzie powinni usłyszeć prawdę na temat seksu; prawdę, która zainspiruje ich do wykorzystania całego potencjału, jaki Bóg w nich umieścił. Modlimy się, aby ta książka przekonała cię do ratowania, z Bożą pomocą,  twojej seksualności, byś mógł cieszyć się  seksem o wiele bardziej niż przedstawiają to media, edukacja szkolna, czy też aktywni seksualnie rówieśnicy.


"Odnowienie seksualności":

*Małżeństwo a przymierze   

*Seksualna pieczęć

*Uzależnienia seksualne

 

29,99 zł


 Fount Shults

"Małe początki"
 
Przed nami Święta… Będziemy obchodzić urodziny najważniejszej Osoby — Zbawiciela świata, Jezusa Chrystusa!  Z tej okazji obdarowujemy się nawzajem życzeniami i prezentami… Czy chciałbyś zatem sprawić także i Jezusowi urodzinowy prezent, pochylając się codziennie na chociaż 10 minut nad wydarzeniami, które miały miejsce ponad dwa tysiące lat temu? Jeśli tak, to szczerze zachęcamy Cię do wyruszenia z "Małymi początkami" w tę okołoświąteczną podróż!

Małe początki“ autorstwa Founta Shultsa to książka wyjątkowa na rynku wydawniczym. Stanowi zbiór 31 rozważań przeznaczonych na każdy dzień grudnia, opartych na biblijnym  przekazie ewangelisty Łukasza.
Swoimi rozmyślaniami autor wprowadza Czytelnika w głębię prawdziwego znaczenia narodzin Jezusa Chrystusa. Dzięki nietuzinkowej analizie okoliczności towarzyszących narodzinom Zbawiciela, wydarzenia tamtych dni nabiorą
w Twoim życiu osobistym, jako Dziecka Bożego, nowego wymiaru. Rozważania skłonią Cię także do przemyślenia bardzo ważnych kwestii, o których niejednokrotnie zapominamy w pośpiechu dnia codziennego.

Podaruj sobie, lub bliskiej Ci osobie, niezwykły prezent

– czas sam na sam ze Stwórcą!


*** ZOBACZ FRAGMENT KSIĄŻKI ***O AUTORZE:

Fount Shults narodził się na nowo w wieku ośmiu lat. Dwanaście lat później otrzymał powołanie do   
nauczania Słowa Bożego. Ukończył Uniwersytet Stanowy „Eastern” w Portales, w Nowym Meksyku, gdzie uzyskał tytuł licencjata (BA) w dziedzinie studiów biblijnych, a następnie tytuł magistra (MA) w Katedrze Języka Greckiego oraz w Katedrze Historii Kościoła. Doktoryzował się na jednej z czołowych uczelni badawczych w Stanach Zjednoczonych— Teksańskim Uniwersytecie w Austin, który przyznał mu tytuł doktora lingwistyki (PhD), ze specjalnością: język hebrajski.

Od przeszło pół wieku Fount Shults naucza i głosi Słowo Boże. Zanim odszedł na emeryturę, przez czterdzieści lat wykładał Biblię oraz teologię w koledżach,na uniwersytetach i w szkołach biblijnych. Podróżuje po całym świecie, dzieląc się swoją wiedzą i mądrością w różnych kościołach. Jako doświadczony nauczyciel i mentor, poprzez własny przykład zachęca i wyposaża chrześcijan do prowadzenia świętego i pobożnego życia oraz do służby. Jego największym pragnieniami życiową misją jest przygotowanie i wyposażanie liderów do realizowania Bożego powołania na polach misyjnych.

Obecnie Fount Shults pełni funkcję dziekana Uniwersytetu N2N („Nations-2-Nations”), który szkoli i wyposaża do służby liderów i pracowników chrześcijańskich z krajów rozwijających się. Do tej pory praca Boża połączyła go z chrześcijańskimi liderami na Ukrainie, w Szwajcarii, w Indonezji, Kolumbii, Kanadzie, Meksyku, w Korei, Indiach i, oczywiście, w Stanach Zjednoczonych.

Wraz z żoną Lindą prowadzą służbę On Word Ministries. Mają sześcioro dzieci i dwanaścioro wnuków.

Chester i Betsy Kylstra

"Zintegrowane podejście do biblijnej służby uzdrawiania"

Nauczanie Chestera i Betsy Kylstrów posiada dwa cenne aspekty: solidne biblijne podstawy połączone z praktycznym zastosowaniem oraz zintegrowane podejście, które pozwala na jednoczesne uzdrowienie w czterech sferach. Angażuje także osobę otrzymującą posługę w proces posługi, co umożliwia jej przejęcie odpowiedzialności za własne uzdrowienie.

Z całego serca polecamy studium i zastosowanie tej książki tym wszystkim, którzy będą posługiwać uzdrowieniem innym lub sami je przyjmować.

John Sandford
założyciel "Elijah House" Coeur D'Alene, Idaho

 
 
 

Make a free website with Yola