Regulamin

Zamówienia przyjmowane są poprzez:

 • e-mailem: wydawnictwo@odnawianiefundamentow.org
 • telefonicznie: 516 247 451 (od poniedziałku do piątku, od 8.00 do 14.00)
 1. Zmiany w zamówieniu (rezygnacja z zamówienia, zmniejszenie, zwiększenie ilości, itp.) mogą być dokonane pocztą elektroniczną – wydawnictwo@odnawianiefundamentow.org lub telefonicznie 516 247 451
 2. Klient ma prawo do odstąpienia od umowy (zrezygnować z zamówienia) tylko do momentu wysłania przesyłki. W terminie późniejszym (po wysyłce) klient ma prawo do zwrotu zakupionych pozycji na warunkach opisanych w regulaminie.
 3. W przypadku wystąpienia okoliczności uniemożliwiających całkowicie lub czasowo realizację złożonego zamówienia, Wydawnictwo zastrzega sobie prawo do odstąpienia od realizacji zamówienia, a o zaistniałej sytuacji zobowiązuje się niezwłocznie powiadomić zamawiającego.
 4. Z oferty Wydawnictwa może skorzystać każdy, kto ukończył 18 lat oraz posiada zdolność do czynności prawnych.
 5. Należność za zamówiony towar Klient reguluje przy odbiorze lub z góry przelewem (przedpłata).
 6. W przypadku firm lub instytucji należy podać nr NIP oraz inne dane potrzebne do wystawienia faktury. Na wszystkie zakupy wystawiane są faktury sprzedaży.
 7. Opisy materiałów:
  Opisy
  materiałów pochodzą z okładek. Opisy, jak również ich kompilacja wykonane są w dobrej wierze, z zamiarem dostarczenia potencjalnemu nabywcy możliwie najrzetelniejszej informacji o materiałach.
 8. Prezentowane na witryniehttp://odnawianiefundamentow.org/  treści takie jak noty bibliograficzne, opisy pozycji, skany okładek, spisy treści, oraz wszelkie inne treści i autorskie rozwiązania są zastrzeżone i nie mogą być kopiowane, ani w żaden inny sposób przetwarzane. W razie potrzeby uzyskania not bibliograficznych, opisu pozycji, skanów okładek należy się zwrócić bezpośrednio do Wydawnictwa.


  PŁATNOŚĆ 
 1. Gotówka (płatność przy odbiorze)
  W przypadku płatności przy odbiorze, należność gotówką reguluje się po dostarczeniu towaru.
 2. Przedpłata
  Klienci dokonujący przedpłaty:
  - Należność za zamówienie internetowe należy uregulować przelewem na konto


  Fundacja Chrześcijańska "PETROS"
  nr konta: 60 1440 1390 0000 0000 1600 8923


  - Na poleceniu przelewu (lub blankiecie pocztowym) należy podać numer zamówienia
   - Zamówienie zostaje skierowane do realizacji w momencie pojawienia się wpłaty na koncie.

  BEZPIECZEŃSTWO

  Ochrona danych osobowych

  Dane osobowe, które otrzymujemy od Państwa, są chronione w sposób niezawodny i zabezpieczony przed każdą awarią. Dane są dostępne wyłącznie dla osób zajmujących się administracją i realizacją zamówień oraz są zabezpieczone przed, dostępem osób nieupoważnionych. Twoje dane są wykorzystywane wyłącznie do realizacji zamówień, do informowania Cię o promocjach handlowych i nowościach.

   

  ZASADY WYSYŁKI

  1. Towar jest wysyłany do Klienta w ciągu maksymalnie 7 dni od momentu potwierdzenia zamówienia lub momentu wpłynięcia pieniędzy na nasze konto (w przypadku przedpłaty) i jest dostarczany według wskazań klienta. Zasadniczo, gdy towar jest dostępny w magazynie, wysyłka następuje w następnym dniu roboczym do godziny 15.00. Przesyłki nie są realizowane w soboty i niedziele.
  2. Przesyłki priorytetowe są realizowane tego samego dnia roboczego (przy złożeniu do godz. 13.00) lub następnego dnia roboczego rano.
  3. Wszystkie zamówione produkty w naszym sklepie wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A. (www.poczta-polska.pl).
  4. Czas oczekiwania na przesyłkę waha się od 2 do 5 dni roboczych. Dostawcę wybiera się w momencie składania zamówienia.
  5. Paczki wysyłamy za pobraniem lub bez w zależności od wybranej formy płatności. Klient płaci należną kwotę powiększoną o koszt wysyłki. Zamówienie powyżej 200 zł jest zwolnione z kosztów związanych z wysyłką (dotyczy zamówień wysyłanych na terenie Polski).
  6. Paczki dostarczane są pod wskazany adres. Jeżeli pracownik Poczty Polskiej nie zastanie pod nim osoby upoważnionej do odbioru przesyłki zostawia zawiadomienie i należy się po nią zgłosić w ciągu 14 dni do Urzędu Pocztowego w celu jej odebrania.
  7. Jeżeli klient zamówił kilka pozycji, spośród których w magazynie księgarni brak jakiejkolwiek z pozycji, zastosowana zostanie następująca procedura:

  - skontaktujemy się e-mailowo w sprawie dalszych ustaleń

  - wysyłane zostaną pozycje, które są na stanie magazynowym,

  - klient otrzymuje przesyłkę i płaci za wszystkie zamówione pozycje (jeśli wybrał jako formę płatności pobranie pocztowe).

   

   KOSZTY ZWIĄZANE Z WYSYŁKĄ

  Zamówienie powyżej 250 zł (kwota przed udzieleniem rabatu) jest zwolnione z kosztów związanych z wysyłką (dotyczy zamówień wysyłanych na terenie Polski).

  Opłaty za przesyłkę krajową

  Koszt przesyłki Poczty Polskiej

  • przesyłka zwykła - 9,00 zł
  • przesyłka priorytetowa - 12,00 zł
  • przesyłka pobraniowa zwykła - 14,00 zł
  • przesyłka pobraniowa priorytetowa - 17,00 zł

   

  Wysyłka za granicę

  Wysyłka za granicę po wcześniejszym uzgodnieniu i opłaceniu z góry (przelewem). Koszty przesyłki zgodnie z cennikiem Poczty Polskiej.

   

  REKLAMACJE

  1. Wszystkie sprzedawane przez Wydawnictwo towary objęte są gwarancją wydawcy/producenta. W przypadku wykrycia wad technicznych, bądź uszkodzeń powstałych podczas dostawy, towar należy odesłać do Wydawnictwa na adres podany w zakładce Kontakt, wraz z dołączonym dowodem zakupu i opisem przyczyny zwrotu. Towar zostanie wymieniony na wolny od wad, a w przypadku, gdy nie będzie to możliwe (wyczerpanie nakładu, itp.) zwrócimy pieniądze lub zaoferujemy inny dostępny towar. Koszt ponownego przesłania towaru pokrywa sklep.
  2. W przypadku, gdy opakowanie nosi znamiona uszkodzenia lub prób otwarcia należy w obecności spedytora lub listonosza (na poczcie) spisać protokół szkody i odmówić przyjęcia towaru.
  3. W przypadku nieuzasadnionej reklamacji lub uszkodzenia towaru z winy użytkownika, wszelkie koszty ponosi Klient.

    

  ZWROTY 

  1. W celu dokonania zwrotu niezbędne jest skontaktowanie się z naszym działem obsługi klienta - wydawnictwo@odnawianiefundamentow.org
  2. Na podstawie ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny art.2 ust.1 Klient może zrezygnować z zakupionego towaru w terminie 10 dni od daty otrzymania przesyłki, pod warunkiem, że produkt jest nienaruszony/nieuszkodzony, ksiązki bez śladów czytania, płyty CD i DVD w fabrycznym opakowaniu.
  3. Zwracany towar należy odesłać wraz z dowodem zakupu na adres podany w zakładce Kontakt. Pieniądze za zwrócone produkty zostaną przelane w ciągu 14 dni na konto bankowe Klienta. Koszt wysyłki i odesłania towaru nie podlega zwrotowi.

   


   

   

  POSTANOWIENIA KOŃCOWE


  1. Dane klientów sklepu będą wykorzystywane tylko do realizacji zamówień i prowadzenia statystyk oraz informowaniu o nowych pozycjach lub promocjach. Będą przechowywane w sposób uniemożliwiający dostęp osobom trzecim zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U nr 133 poz. 883.
  2. Oferta ważna na terenie Polski. Przesyłki zagraniczne są wysyłane dopiero po uregulowaniu (przelew na konto lub karta kredytowa) wartości zamówienia i kosztów wysyłki. Powyższe należy uzgodnić indywidualnie przed realizacją zamówienia na adres: wydawnictwo@odnawianiefundamentow.org
  3. W razie wątpliwości prosimy o skontaktowanie się z Wydawnictwem tel 516 247 451 lub e-mail wydawnictwo@odnawianiefundamentow.org
 

Make a free website with Yola