Witajcie kochani.

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy Wam doświadczania realności krzyża każdego dnia.


Pamiętajmy, że poprzez  krzyż Pan wyposażył
nas
we wszystko, czego potrzebujemy, aby kroczyć Jego drogą. Jego śmierć, która pracuje w nas, pomaga nam umierać dla własnej cielesności i grzechu każdego dnia oraz pomaga nam przechodzić przez ciemne doliny w posłuszeństwie i ufności Ojcu.

Jego zmartwychwstanie jest naszą nadzieją i napełnia nas mocą Jego Świętego Ducha ku życiu w realności Jego zwycięstwa i radości w każdej sferze naszego życia.

W Jego krzyżu i zmartwychwstaniu jest dla nas uleczenie, uwolnienie i przemiana, abyśmy stawali się coraz bardziej podobni do Niego! To praca Jego Ducha w nas!

Niech ten czas przypomina nam o Bożej bezwarunkowej miłości dla każdego z nas, o Jego poświęceniu i tym, że aby być naszym cudownym wstawiennikiem, wybrał drogę posłuszeństwa aż do śmierci krzyżowej, którą przeszedł zwycięsko!
Dzisiaj wstawia się za nami dzień i noc. Wstawia się za nasze uświęcenie, zdrowie, nasze rodziny. Wstawia się za nasze domy, miasta i narody.

Pamiętajmy, że Ten, który jest w trzecim niebie, mieszka w nas! Jest z nami w każdym momencie.
Życzymy Wam i także sobie, aby Chrystus wzrastał w nas wszystkich i aby nasze życie było jednością z Jego służbą wstawiennictwa w najmniejszych aspektach naszej codzienności.

Niech Jego miłość, która zaprowadziła Go na krzyż i do zmartwychwstania, manifestuje się w nas i w tym, jak traktujemy
naszego Pana i siebie wzajemnie.

Cieplutko Was pozdrawiamy i niech Pan Was bardzo mocno przytula do swojego ogromnego, pełnego miłości serca,
Agnieszka i Ania :)

 

Make a free website with Yola