Zrozumienie warsztatu Tkacza
     

Każde życie to unikalna historia — misternie utkany gobelin. Nasza historia tworzy obraz składający się z wielu ludzi i wydarzeń, które wpłynęły na to, kim jesteśmy. Podczas gdy piękne sceny przypominają nam o zamiarze Stwórcy, nasze serca  i oczy często skupiają się na poplątanych nitkach, węzełkach, zniekształceniach lub rozdarciach w tkaninie, które mówią  o bolesnych wydarzeniach i łzach. Nawet jeśli zmagamy się, próbując zrozumieć sprawy, które nas przerastają, lub zniszczone relacje, nadal dostrzegamy pewien wzór.

Służba Odnawiania Fundamentów zajmuje się odkrywaniem i badaniem tych węzełków, uszkodzeń, podczas gdy kochający Ojciec — Stworzyciel odnawia tkaninę. Odkryliśmy,
że nawet jeśli nasze doświadczenia są rzeczywiście unikalne, istnieją zadziwiające podobieństwa w sposobie, w jaki nasze życia są tkane i jak ulegają poplątaniu.
W rozpoznawaniu i badaniu tych problemów stosujemy fundamentalne biblijne prawdy, które pozwalają odnowić życie zgodnie z Bożym zamiarem dla każdego człowieka.

Odnawianie Fundamentów jest oparte na podstawowych chrześcijańskich prawdach.
Zrozumienie ich pomoże ci lepiej zrozumieć proces posługi i w pełni przyjąć wszystko,
co Niebieski Ojciec przygotował dla Ciebie.

Tak samo jak Ty, my również pragniemy Twojego uzdrowienia.
W czasie posługi chcemy Cię wyposażyć w potrzebne narzędzia,
dzięki którym nie tylko utrzymasz uzyskane wolność i uzdrowienie,
ale będziesz stale wzrastać i dojrzewać na swojej drodze za Panem.

Jeśli zrozumiesz, w jaki sposób współdziałają ze sobą krzyż Chrystusa, przebaczenie oraz wspaniały Boży plan dla twojego życia i Jego niezmienna miłość, łatwiej ci będzie  przygotować się na przyjęcie Jego kochających ramion. Duch Święty jest tuż obok, aby ci pomagać w tworzeniu gobelinu twojego życia zgodnie z Bożym projektem.Powrót

 

 

Make a free website with Yola