Piękno odnowionego życia

Każde życie to niepowtarzalnie utkana historia — misterny gobelin. Na ten obraz składa się wiele ludzi, wydarzeń i spraw, które ostatecznie wpłynęły na to, kim jesteśmy. Podczas gdy piękne sceny przypominają nam o zamiarze Stwórcy, nasze serca i oczy często skupiają się na poplątanych nitkach, węzełkach, zniekształceniach lub rozdarciach w tkaninie, które mówią
o bolesnych wydarzeniach i łzach.

Odnawianie Fundamentów zajmuje się odkrywaniem i badaniem tych węzełków i uszkodzeń, podczas gdy kochający Ojciec — Stworzyciel odnawia tkaninę. Odkryliśmy, że nawet jeśli nasze doświadczenia są rzeczywiście wyjątkowe, istnieją zadziwiające podobieństwa w sposobie, w jaki nasze życia są tkane i jak ulegają poplątaniu.
W rozpoznawaniu i badaniu tych problemów stosujemy fundamentalne Biblijne prawdy, które pozwalają odnowić życie zgodnie z Bożym zamiarem dla każdego człowieka.

Służba Odnawiania Fundamentów to modlitewna posługa, w której wskazujemy na Jezusa Chrystusa jako centralną postać w życiu i postępowaniu każdego chrześcijanina.
W tym procesie współpracujemy z Duchem Świętym, który odkrywa przyczyny i cechy tych dziedzin naszego życia, które przyniosły ograniczenia  czy to w naszych relacjach z ludźmi, czy w chrześcijańskim wzroście. 

Możesz otrzymać wolność, a Twoje życie może zostać odnowione!

 

Powrót

 

Make a free website with Yola