POSŁUGA  KOMPLEKSOWA


Są sprawy, które nas przerastają. Czasami nie jesteśmy w stanie wskazać
nawet jednego problemu, z którym się szczególnie zmagamy. Spośród wielu problemów niektóre wydają się być powiązanie, inne nie — to może być bardzo mylące. Często czujemy, że jest tego wszystkiego zbyt wiele.

Tak długo staraliśmy się wszystko jakoś łączyć, naprawiać, że zaciera się nam granica pomiędzy początkiem a końcem, przyczyną a skutkiem.

Posługujący Odnawianiem Fundamentów  wiedzą, że nitki tkaniny mogą być poplątane, a obraz zamazany. Posługa kompleksowa OF zajmuje się problemami przejawiającymi się w czterech dziedzinach. Wszyscy ich doświadczamy. Kiedy przechodzimy przez kolejne etapy posługi, Bóg odkrywa pewne schematy oraz przyczyny spraw, z którymi się zmagamy — i nagle zaczynamy rozumieć…

Często potrafimy nazwać kilka problemów, innym razem problemy pozostają zakryte…  Jeśli podchodzimy do nich w sposób uporządkowany i gruntowny, kochający Bóg ze swojej strony  delikatnie odkrywa i leczy zranienia. Jego światło zaczyna świecić i nagle sytuacje, których nie rozumieliśmy, nabierają sensu.

Posługa kompleksowa trwa piętnaście godzin, w czasie których do każdej z czterech dziedzin problemu stosujemy fundamentalne biblijne prawdy i w sposób usystematyzowany zajmujemy się duchowymi przyczynami, zaś Bóg łaskawie przygotowuje nasze serce i umysł na przyjęcie Jego miłości.PRZEBIEG POSŁUGI - KOLEJNOŚĆ SESJI:


 • 1. Wywiad — 3 godz.    Rozpoczynamy od poznania się. Spędzamy około trzech godzin, rozmawiając o Twoim życiu, o sprawach, z którymi się zmagasz, oraz na temat życia Twoich przodków.


  Przez cztery
  kolejne sesje skupiamy się na czterech dziedzinach posługi, w których uwidoczniają się problemy każdego z nas.

 • 2. Posługa w dziedzinie Grzechów ojców i przekleństw  (GOP) — 3 godz.

 • 3. Posługa w dziedzinie Niebożych przekonań  (NP) — 3 godz.

 • 4. Posługa w dziedzinie Zranień duszy i ducha  (ZDD) — 3 godz.

 • 5. Posługa w dziedzinie Demonicznej presji  (DP) — 3 godz.___________________________________________________________________________
Zestaw przygotowujący do posługi kompleksowej:
 • Książka: "Zintegrowane podejście do biblijnej służby uzdrawiania" Chester i Betsy Kylstra
 • 14h audio z seminarium  "Zintegrowane podejście do biblijnej służby uzdrawiania" -  "towarzysz" i uzupełnienie książki Chestera i Betsy Kylstrów 
  o tym samym tytule, poszerzone o dodatkowe tematy, których nie ma w książce. 14 godzin wykładów obejmuje nauczanie oraz posługę grupową.
 • "Moja historia" - Kwestionariusz do posługi kompleksowej.

                                              Cena zestawu: 71 zł.

                                                             (Oddzielnie:  95 zł)   
   
PRZYGOTOWANIE
DO POSŁUGI KOMPLEKSOWEJ:


Jeżeli pragniesz przyjąć posługę kompleksową,  bardzo prosimy, abyś wyznaczył czas z Panem na przygotowania się do posługi.

KSIĄŻKA/ SEMINARIUM i KWESTIONARIUSZ
W tym czasie prosimy Cię
o przeczytanie książki Chestera i Betsy Kylstrów "Zintegrowane podejście do biblijnej służby uzdrawiania", lub przesłuchanie nagrań z seminarium o tym samym tytule, oraz o wypełnienie Kwestionariusza "Moja historia".
 
Książka, lub seminarium, pomoże Ci nie tylko zaznajomić się z podstawami biblijnymi tego, co robimy w czasie posługi, ale Duch Święty często używa zawartych w nich treści, aby pokazywać to, czego pragnie się dotknąć podczas posługi.

Natomiast wypełniony przez Ciebie Kwestionariusz pomoże nam przygotować się do posługiwania Tobie.
 
WSTAWIENNICTWO
Prosimy cię także, abyś poprosił kogoś o modlitwę na czas Twojej posługi. Nasze doświadczenie mówi nam, że wstawiennictwo ma ogromne znaczenie i w dużym stopniu wpływa na posługę. My także będziemy się za Ciebie modlić.

 Za posługę indywidualną osoby posługujące przyjmują opłatę. Chcemy podkreślić, że nie jest to opłata za to, co robi Bóg, ani za Jego uzdrowienie - za te dobra Jezus Chrystus zapłacił na krzyżu i do tego dzieła nie możemy nic dodać, ani w żaden sposób sobie na nie zasłużyć. To dar naszego cudownego i kochającego Pana.

Zespól usługujący zrezygnował z pracy zawodowej, aby w pełni oddać się służbie.
Opłata za posługę obejmuje więc czas, który zespół poświęca na przygotowania
i modlitwę przed posługą, czas samej posługi i materiały oraz koszty związane
z prowadzeniem fundacji.
 

Make a free website with Yola