POSŁUGA  JEDNOPROBLEMOWA


Bardzo często na drodze naszego życia i rozwoju stoi jeden problem, który sprawia nam najwięcej kłopotów. Wokół niego możemy odczuwać wstyd, strach, gniew, ból, beznadzieję lub zamieszanie itd. Być może daje znać o sobie tylko w pewnych okolicznościach, a może jest to problem, z którym zmagasz się każdego dnia. Bóg ma na to Swoje rozwiązanie.

W czasie Jednoproblemowej posługi OF, jak wskazuje sama nazwa, zajmujemy się tylko jednym problemem, z którym się zmagasz i którego chcesz się pozbyć. Razem, poprzez modlitwę, staramy się dowiedzieć, w jaki sposób cztery dziedziny przyczyniają się do jego ciągłej obecności w Twoim życiu. Szukając Bożej rady i prowadzenia Jego Ducha, staramy się stosować Boże rozwiązanie w każdej z tych dziedzin.

Posługa trwa zwykle około trzech godzin. Te trzy godziny mogą znacząco zmienić Twoje życie, jeśli pozwolisz Bogu usunąć przyczynę Twoich nieustannych zmagań.

Materiały przygotowujące
do Posługi Jednoproblemowej:

  • "Przewodnik dla osoby przyjmującej 
     posługę"
  • "Kwestionariusz do Posługi Jednoproblmowej                              
PRZYGOTOWANIE
DO POSŁUGI JEDNOPROBLEMOWEJ:

Jeżeli pragniesz przyjąć Posługę Jednoproblemową, 
bardzo prosimy, o wyznaczenie czasu 
na przygotowanie się
z Panem do posługi.

PRZEWODNIK i KWESTIONARIUSZ

W tym czasie prosimy Cię
o przeczytanie "Przewodnika dla Osoby Przyjmującej Posługę", oraz o wypełnienie "Kwestionariusza  do Posługi Jednoproblemowej".
 
"Przewodnik" pomoże Ci  zaznajomić się
z biblijnymi podstawami tego, co robimy w czasie posługi. Natomiast wypełniony przez Ciebie Kwestionariusz pomoże nam przygotować się do posługiwania Tobie.
 
WSTAWIENNICTWO
Prosimy cię także, abyś poprosił kogoś o modlitwę na czas Twojej posługi. Nasze doświadczenie mówi nam, że wstawiennictwo ma ogromne znaczenie i w dużym stopniu wpływa na posługę. My także będziemy się za Ciebie modlić.

Jeśli pragniesz, aby nasz wykwalifikowany zespół towarzyszył
Ci w przyjmowaniu od Boga uleczenia i uwolnienia,
prosimy, wypełnij zgłoszenie.
 Za posługę indywidualną osoby posługujące przyjmują opłatę. Chcemy podkreślić, że nie jest to opłata za to, co robi Bóg, ani za Jego uzdrowienie - za te dobra Jezus Chrystus zapłacił na krzyżu i do tego dzieła nie możemy nic dodać, ani w żaden sposób sobie na nie zasłużyć. To dar naszego cudownego i kochającego Pana.

Zespól usługujący zrezygnował z pracy zawodowej, aby w pełni oddać się służbie.
Opłata za posługę obejmuje więc czas, który zespół poświęca na przygotowania
i modlitwę przed posługą, czas samej posługi i materiały oraz koszty związane
z
wynajmem pokoju posługi.

 

Make a free website with Yola